Новини проекту
Спільноті адміністраторів сайтів шкіл та ліцеїв!
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!

Новини

Хай вишиванка вишиває усім щасливу долю, а український народ не знає війн і болю.

У ліцею відбувся благодійний ярмарок на підтримку та допомогу Максиму Цуцману. Вторгувати вдалося 20 тисячі 200 гривень.
До хорошої справи долучилися учні та батьки 1-6 класів ліцею, які приготували чимало смаколиків. Торти, тістечка, печиво, вафлі, піца, сік, желе, чебуреки – чого тільки не було на столах.
Домашню випічку охоче розкуповували не тільки діти, а й дорослі. Кожен клас, який брав участь у заході, намагався зібрати якомога більше коштів. Учні активно запрошували до своїх столів зі смаколиками та рекламували товар.
Оскільки благодійний захід проводили в День вишиванки, то багато школярів, їхні батьки та вчителі одягнули красиві вишивані сорочки. Це додало ярмарку ще більше святковості.
Щиро дякуємо батькам та ліцеїстам за активну участь у Ярмарку.
Разом ми творимо добро❤️❤️❤️

Основні поради щодо збереження психічного здоров’я
Психічне здоров’я – це, насамперед, відсутність будь-яких відхилень і психічних захворювань. Але часом навіть цілком здорова людина перебуває в нестійкому стані і має проблеми в емоційній і психологічній сферах. І тому більш точне визначення аналізованого поняття – це соціальне і психологічне благополуччя, яке дозволяє жити повноцінним життям: реалізовувати себе і розкривати свій потенціал, продуктивно працювати, відчувати задоволення, вносити певний вклад у суспільне життя.
Ніхто не застрахований від нещасних випадків, різних втрат, складних ситуацій. Але потрібно не обмежуватися переживаннями, не зосереджуватися на них, не поступатися депресії, а діяти, шукати вихід, пробувати дедалі новіші варіанти.
1. Не піддавайтесь емоціям, але й не пригнічуйте їх, налагоджуйте повноцінні відносини з людьми.
2. Емоції — це такі явища, що охоплюють наше тіло, розум й енергію. Тут важливо розрядити акумульовані почуття.
3. Зосереджуйтеся, якщо хочете з’ясувати сутність проблеми.
4. Помітивши негативні емоції інших людей, виявіть свої навички активного слухання, підтримайте прагнення інших людей виробити вищу самооцінку, відчуйте свою значущість та індивідуальність.
5. Ніколи не уникайте персональної відповідальності.
6. Власну думку не лише виробляйте, а й висловлюйте.
7. Прагніть самостійно вирішувати всі питання, що стосуються вашого життя.
8. Не бійтеся помилок — просто визнавайте їх та своєчасно виправляйте.
9. Не зловживайте кавою, алкоголем.
10. Постійно зосереджуйтеся на світлих та радісних сторонах життя та подіях — це збереже здоров’я та сприятиме досягненню успіху.
Пам’ятайте, що міцне психічне здоров’я – це запорука повноцінного і щасливого життя!
Поради щодо збереження психічного здоров’я
Психічне здоров’я – стан душевного благополуччя, що характеризується відсутністю хворобливих психічних проявів та забезпечує адекватну до умов дійсності регуляцію поведінки та діяльності.
Зміст поняття не вичерпується медичними та психологічними критеріями, у ньому завжди віддзеркалюються суспільні та групові норми і цінності, які регламентують духовне життя людини.
У житті сучасної людини часто виникають надмірні емоційні (стресові), ситуації, що зумовлюють небажані наслідки для її фізичного (виснаження, загострення хронічних захворювань) і психологічного (депресії) здоров’я.
Ознаками психологічного перевантаження можуть бути емоційні відхилення, що проявляються в підвищеній збудженості, вразливості, ворожості, гніві, незвичній агресивності, неспроможності зосередитись, плутанині в думках, втраті контролю над собою і ситуацією, відчуттях безвиході, провини і безнадійності. Дуже часто емоційні перевантаження супроводжуються страхом, відчуттям паніки.
Для усунення наслідків стресового стану і психічної перенапруги використовують антистресові програми поведінки: аутотренінги, раціональне харчування, фізичні навантаження, йогу, медитацію, народні засоби, духовне очищення тощо.
1. Аутотренінг.Як система прийомів свідомої психічної саморегуляції людини аутотренінг передбачає щоденне (4-6 разів по 5-10 хв) повторення словесних формул, спрямованих на заспокоєння і розслаблення певних частин тіла
2. Раціональне харчування.Продуктами, що посилюють несприятливий вплив стресових ситуацій, є рафінований цукор, концентрати супів, цукерки, солодощі, десерти і підсолоджені безалкогольні напої. Сприяють зняттю стресового стану – сирі овочі, фрукти, ягоди, городина, волоські горіхи, мед, натуральні соки.
3. Фізичні навантаження.Подоланню стресу сприяють оздоровлювальні пробіжки, плавання, ходьба на лижах, веслування, ритмічна гімнастика за нормальних фізичних навантажень.
4. Йога.Для подолання психічно-нервового збудження і досягнення розслаблення практикують вправи йоги – духовної практики, системи фізичних, психічних вправ, спрямованих на досягнення найвищого блага самопізнання, самозаглиблення, цілковитого звільнення свідомості від впливів зовнішнього світу.
5. Медитація.Поліпшує емоційний стан медитації – розумова діяльність, метою якої є спрямування психіки людини до самозаглиблення, зосередженості, самопозбавлення від емоційних проявів, відчуженості від зовнішніх об’єктів. З-поміж багатьох методів найпростішим і доступним є розслаблене сидіння на стільці протягом 15 хв. з покладеними на коліна руками і повернутими вверх долонями, при чому думки спрямовані у Космос.
6. Народні засоби.Протягом тисячоліть людина емпірично з’ясувала, що подоланню нервово-емоційної напруги сприяє вживання настою з кропиви (без обмежень); нервозності – соку з сирого буряка; неврозів – настою з весняних листків берези; депресії і неврастенії – настою з коренів аралії. Використовують і інші рослинні засоби.
7. Духовне очищення.Помітна роль у духовному очищенні належить навколишньому природному середовищу. У межах об’єктивно чистих ландшафтів, віддалених від техногенних інфраструктур, людина «під заряджається» енергією і нейтралізує негативні фактори.
Прогресуючий техногенез пред’являє людині нові випробування щодо адаптації до умов проживання, змушує її використовувати все більше знань і сил для цього. Належна освіченість, доступність медичної інформації, індивідуальна зацікавленість у збереженні або відновленні задовільного стану здоров’я, культура праці та побуту, психічного життя, своєчасне звертання за необхідності до лікаря сприяють гармонізації духовних і фізичних можливостей людини.

Ментальне здоров’я – це стан благополуччя, у якому людина може реалізовувати свій потенціал, стійко долати стреси, продуктивно працювати та ефективно взаємодіяти з іншими.
Від чого залежить ментальне здоров’я? У кожної людини – свої чинники, але є серед них спільний для всіх – комфортний побут. Зробити його простішим, легшим, приємнішим прагне й наш надійний партнер в домашньому господарстві – компанія Gorenje.

Розуміючи важливість ментального здоров’я, вона разом з Віктором Вусом, соціальним психологом, редактором журналу «Mental Health: global challenges» склали 7 способів врівноважити емоційний стан у нинішні хиткі часи.

1. Чіткий та сталий розпорядок дня
Як пояснює Віктор Вус, впорядкована, системна повсякденна активність посилює відчуття психологічної безпеки та захищеності. Навіть такий маленький щоранковий ритуал, як випити запашної кави перед робочим днем створює ефект стабільності, контрольованості життєвих подій.

2. Фізична активність
Це не лише заняття спортом, наголошує Віктор Вус: прогулянки парком, садівництво, домашні справи також є фізичною активністю. Вона буквально змінює хімічні процеси у мозку, допомагає відволіктися від клопотів і сконцентруватися на позитиві.

3. Повноцінне харчування
Перекуси на бігу, тривалі паузи між прийомами їжі збільшують тривожність і шкодять здоров’ю. А от традиція сніданків, обідів, вечерь покращує і наш фізичний стан, і емоційний. Забезпечити повноцінне харчування зовсім не важко. Сучасні варильні поверхні мають функцію інтенсивного нагрівання для швидшого приготування страв, холодильники з технологію IonAir в рази довше зберігають продукти свіжими, а в духовках з опцією HomeMade Plus страви готуються, як в домашній печі.

4. Спільні заняття з рідними, друзями
Прогулянка, перегляд фільму чи сімейне приготування обіду – це допоможе відчути підтримку, психологічну єдність.

5. Тактильні контакти
Людині, зазначає Віктор Вус, для ментального здоров’я потрібно не тільки бачити, усвідомлювати підтримку, а й тактильно відчувати «руку/плече» оточуючих. Тому важливо «бути в дотику» – відчувати фізичний контакт: обійми, цілунки, рукостискання. Вони знімають напругу і дарують відчуття безпеки.

6. Можливість виговоритися
Невисловлені почуття, думки, емоції спричиняють деструктивні зміни у психіці, застерігає Віктор Вус. Необхідно зробити сім’ю, дружню компанію тим колом, де можна безпечно висловлюватися, обговорювати все, що турбує, не накопичуючи негатив.

7. Спрощений побут
Наша оселя має стати тим острівком затишку, де нічого не напружує, навіть хатня робота. Пралка, яка сама обирає оптимальну програму для білизни, варильна поверхня, яка зберігає страву гарячою до самої вечері, пилосос з НЕРА-фільтром, який усуває алергени і навіть пилок – розумна побутова техніка працює на наше ментальне здоров’я.

Але головна запорука його збереження – зосередитися на приємних для себе речах, оточити себе «своїми людьми» – приємними, щирими, зробити дім, в якому ми зараз проводимо більше часу, комфортним і безпечним, а побут простішим.

Вітаємо з Великодніми святами!
Христос воскрес – воскресне й Україна,
Зійде́ на нас Господня благодать,
Звучатиме все мова солов’їна,
Ми будем ПЕРЕМОГУ наближать.

Символічно у Чистий четвер учні, вчителі та працівники ліцею після уроків провели весняну толоку з благоустрою території шкільного подвір’я.
День видався чудовим ,тож всі дружно і весело,в гарному настрої з позитивом, прибирали територію.Замітали подвір’я,очистили ділянки від сміття,впорядкували клумби.І поки наші незламні Збройні Сили України чистять рідну землю від окупантської нечисті, ми наводимо лад у своїй шкільній домівці, аби там було охайно та затишно.
#Веснянатолока
#ліснотарновицькийліцей

НЕ ВІДКРИВАЙ ЦІ ДВЕРІ!
"Червоні двері, жовті двері" - гра, яка грається тобою!
Ти сильний, розумний, цікавий до всього нового -
але ця "гра" не для тих, хто цінує себе.
Тебе кличуть у “пригоди” по темних кімнатах своєї свідомості?
Це не круто! Це небезпечно!
Це як самому собі зламати компас, а потім шукати вихід у тумані...
Ця гра - не виклик, а пастка.
Не тренд, а обман!
Не містика, а ризик для психіки!
Твоя свідомість - твоя фортеця.
Не пускай у неї темряву. Не жертвуй собою заради "приколу".
Ось що може трапитись після “безневинної спроби”:
Ти не зможеш заснути без світла.
Твої сни перетворяться на жахіття, які важко забути.
Ти почнеш чути голоси, бачити образи, яких немає.
Виникне паніка, тривога, страх, і ти не знатимеш, як їх вимкнути.
Можеш втратити відчуття реальності - і тоді гра вже не здасться грою.
Потрібна буде допомога психолога, щоб повернути себе назад.
Ця гра - це не адреналін. Це реальна загроза твоєму психічноиу здоров'ю!!!
Ти не створений для темряви. Ти створений, щоб світити!!!
Замість гри, що ламає тебе - обирай те, що робить тебе сильнішим!
Адреналін? Іди в спорт!
Інтерес до незвичного? Займайся АРТ-терапією, креативом, медіа!
Хочеш вразити? Будь тим, хто не повторює дурні тренди, а надихає інших думати!
Ти не той, кого можуть зламати!
Ти той, хто ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ заходити в темні двері!
Обирай СВІТЛО! Обирай СЕБЕ! Обирай РОЗУМ!!!!!!!!!!!

Ворог вербує підлітків для використання у протиправних діях

Упродовж 11 місяців 2024 року 58 неповнолітніх вчинили 67 кримінальних порушень, пов’язаних з підпалами залізничної інфраструктури, пошкодження військового майна (підпали автотранспортних засобів), АТ «Укрпошта».
Понад 70% дітей, залучених до вчинення цих правопорушень, не досягли 16 річного віку.

Російські спецслужби використовують смартфон-ігри для вербування українських дітей.

ПОРАДИ ДЛЯ БАТЬКІВ
• Інформуйте про небезпеку вербування та наслідки скоєння злочинів;
• Слідкуйте за онлайн-активністю у мережі та колом інтернет-знайомств;
• Контролюйте дотримання комендантської години;
• При отриманні інформації про вербування – повідомте поліцію за номером 102 або заповніть форму зворотнього зв’язку на сайті кіберполіції https://ticket.cyberpolice.gov.ua


Російські спецслужби масово використовують неповнолітніх українців для підпалів автомобілів
військовослужбовців ЗСУ і будівель ТЦК в межах дезінформаційної кампанії РФ, пропонують “швидкі гроші”. Найчастіше замовники знаходять виконавців через оголошення про роботу в телеграмі. Тому, хто відгукнеться, згодом озвучують деталі, що насправді «робота» – це підпали обладнання «Укрзалізниці», машин військових.

Відповідальність за підпал військового авто українське законодавство передбачає для всіх, в тому числі, неповнолітніх. Злочин можуть кваліфікувати за 5-ма статтями Кримінального кодексу: державна зрада, диверсія, терористичний акт, а також пошкодження майна і перешкоджання законній діяльності ЗСУ.
Діти віком від 14 до 16 років можуть притягатися до відповідальності лише за окремими статтями. З 16-ти настає повна кримінальна відповідальність.
Інформація для батьків щодо недопущення вербування дітей та залучення їх до диверсійної діяльності
БАТЬКАМ
Звертати увагу, у яких месенджерах та соціальних мережах проводить час дитина, чи не з’явилися в дитини чималі кошти, можливо, нові гаджети або речі.
Контролювати коло спілкування дитини, чи немає серед них тих, хто полюбляє заробити «легкі гроші», а якщо все ж таки у дитини є такі
«друзі», пояснити їм про можливі наслідки такого спілкування.
Роз’яснити дітям, що «ЛЕГКИХ ГРОШЕЙ» не буває, адже протиправний заробіток ЗАВЖДИ несе за собою ПОКАРАННЯ, іноді навіть і позбавлення волі.
Підвищувати свідомість дитини. Розкажіть дитині про поняття вербування та які ризики це несе не тільки для дитини, але й для рідних та близьких. Поясніть, що навіть безневинна, на перший погляд, інформація, наприклад, про розташування техніки, блокпостів чи військових, може бути використана на шкоду країні.
Зверніть увагу, що завжди можна сказати "НІ" та звернутися до батьків чи вчителів, якщо щось викликає сумніви чи дискомфорт. Для залучення до злочинної діяльності спецслужби рф використовують різноманітні прийоми та засоби: маніпулюють дітьми через шантаж, обіцянки матеріальних благ або тиск на емоції.
роз’яснення дітям правил розрізнення фейкової інформації; пояснення, яка інформація є секретною, які наслідки її розголошення будуть як для країни, так і для дитини, її рідних.
Налагоджувати довірливі стосунки, спілкуватися з дітьми, цікавитися, як вони проводять свій вільний час, у яких соціальних мережах зареєстровані.
Куди можна звернутися в разі надходження пропозицій дитини щодо залучення її до диверсійної діяльності!!!
Інформацію про можливі факти протиправної діяльності негайно повідомте :
поліцію за телефонним номером екстреної служби «102» або заповнити форму зворотного зв'язку на сайті кіберполіції.
Telegram-канал «Брама», у якому щодня дають інформацію про блокування різних акаунтів в соцмережах, де дезінформують, учиняють протиправну діяльність, шахрайство. У цьому Telegram-каналі є інформація, як вберегтися від певних методів шахрайства, а також як захистити себе та свою сторінку в соціальній мережі.
Сьогодні кібер- та загрози із вербування виявляють різні державні та недержавні організації, які спеціалізуються на безпеці та протидії інформаційним і фізичним загрозам. Основні з них: Кіберполіція, Служба безпеки України (СБУ), Національний координаційний центр кібербезпеки (Рада національної безпеки й оборони України), Міністерство оборони України, волонтерські та приватні організації, звичайні громадяни.
Але вони просять про допомогу й українців: можна долучитись до блокування телеграм- та ютюб-каналів, фейсбук-груп, інстапрофілів, які поширюють дезінформацію, а також дані про місця дислокації ЗСУ.
Для цього варто звернутись у чатбот StopRussia | MRIYA, надіслати відомості про виявлені ресурси, щоби їх перевірили та заблокували.
Канал «StopRussia | MRIYA» https://t.me/+rPL5V0CMx0NlOTky
Канал – це головна інструкція та засіб комунікації з підписниками щодо блокування
а також платформа, де щоденно та систематично надаються онлайн завдання для підписників, актуальні новини та свіжа інформація, у тому числі навчальні матеріали по кібергігієні та протидії шахрайству.
Бот «StopRussia | MRIYA» https://t.me/stopdrugsbot
Приймає інформацію про фейкові ресурси, котрі перевіряються модераторами та відправляються на блокування в Телеграм-канал. У розділі «Надіслати скаргу на ресурс» кожен може долучитися до блокування ресурсів окупанта.
Має чатботи також і СБУ. В один із них, «Знайди зрадника» https://t.me/Traitor_Search_bot , можна надсилати інформацію про людей, які співпрацюють із російськими загарбниками, про інтернет-агентів, що передають ворогові інформацію чи поширюють контент на його підтримку.

Лише спільними зусиллями можна захистити молоде покоління від впливу ворога, зберігши їхнє майбутнє та безпеку країни

Поради щодо збереження ментального здоров'я педагогів
Делегуйте повноваження: Не звалюйте на себе всю відповідність за учнями, дайте їм більше можливості справлятися з завданнями самостійно.

Встановіть обмеження: Не ставайте собі надмірні та недосяжні цілі, які можуть викликати стрес та почуття неспроможності.

Перетворюйте негативні події на позитивні: Навчитеся бачити ситуації з іншого боку, щоб зменшити негативний вплив на себе.

Звільніться від ментальних токсинів стресу: Використовуйте методи раціональної терапії для ментального прибирання.

Сміх: Умійте сміятися над собою, сміх є дієвим засобом боротьби зі стресом.

Оновіть психо-енергетичний потенціал: Регулярно відновлюйте свій психо-енергетичний потенціал, позбуйтеся страхів та негативних емоцій.

Зосереджуйтеся на світлих та радісних сторонах життя: Це допоможе зберегти психологічне здоров'я та сприяти досягненню успіху.

Використовуйте народні засоби: вживання настоїв з кропиви, соку з сирого буряка, настоїв з весняних листків берези тощо може допомогти подолати нервово-емоційну напругу.

Духовне очищення: Проведіть час у природному середовищі, віддаленому від техногенних інфраструктури, щоб "під заряджатися" енергією та нейтралізувати негативні фактори.

Практикуйте йогу: Йога може допомогти подолати психічно-нервові збудження та досягти розслаблення

МЕНТАЛЬНЕ ЗДОРОВ’Я: ЯК ПОДБАТИ ПРО СЕБЕ?

Ментальне здоров’я є невід’ємною частиною щасливого життя. Це поняття дуже широке і поєднує різні аспекти. Як зрозуміти, що стан душевного здоров’я вийшов із рівноваги та настав час звернутися до психотерапевта — розказуємо далі.

Що таке ментальне здоров’я

Згідно з визначенням ВООЗ, ментальне здоров’я — це стан щастя та добробуту, в якому людина реалізує свої творчі здібності, може протистояти життєвим стресам, продуктивно працювати та робити внесок у суспільне життя.
5 простих правил для збереження психічного здоров’я

Дотримуйтесь режиму дня
Для збереження психічного здоров’я дуже важливо дотримуватися режиму дня, вчасно вставати і лягати спати. Правильний режим – планування дня, прийом їжі в один і той же час, короткі перерви в роботі і навчанні, повноцінний нічний сон – допомагають уникнути почуття тривоги, зберігати працездатність, впевненість і добрий настрій впродовж дня.

Харчуйтеся раціонально
Їжа впливає не тільки на фізичний, а й на психічний стан людини. Недаремно кажуть: «Ти є тим, що їси». Деякі продукти (сіль, цукор, цибуля, часник, газовані напої) часто збільшують кількість гормонів в організмі, які сприяють прояву ненависті, гніву, спричиняють емоційну напругу. І навпаки – вживання великої кількості води, фруктів, овочів допомагає керувати емоціями, підтримувати стабільний емоційний стан.

Будьте фізично активними
Фізичне здоров’я безпосередньо пов’язане з психічним. Фізичні вправи не лише загартовують організм, захищають судини, стимулюють серцеву діяльність, а й сприяють утворенню гормонів – ендорфінів, які поліпшують настрій, діють як натуральні природні енергетики. Навіть короткі прогулянки на свіжому повітрі сприяють покращенню вашого душевного стану. А штучне обмеження руху, гіпоактивність навпаки призводять до пригніченого настрою, гальмують розумові процеси.

Спілкуйтеся з приємними людьми
Знаходьте час для спілкування з друзями, з небайдужими до вас людьми. Спілкування з близькими, рідними за духом людьми є психологічним ресурсом для кожного з нас, допомагає справлятися з неприємностями, додає оптимізму і впевненості в своїх силах.
За можливості уникайте спілкування з тими, хто свідомо чи несвідомо знецінює ваші успіхи.

Вчіться позитивно мислити
Позитивне мислення – це вміння знаходити в будь-який момент життя привід для радості і сприймати невдачі раціонально, аналізуючи причини і приймаючи їх як цінний досвід.
Мислити позитивно не означає викинути з життя всі негативні емоції. Неприємності все одно трапляються, і не реагувати на них неможливо. Зате цілком реально навіть в дуже неприємній ситуації знайти плюси і нові можливості для себе. Переваг у позитивного мислення багато. Люди з позитивним сприйняттям життя рідше хворіють, вони бадьорі та впевнені в собі, добре виглядають і досягають успіху.

ЯК ЗРОЗУМІТИ, ЩО ВАШУ ДИТИНУ ПІДДАЮТЬ ЦЬКУВАННЮ
Дитина завжди виглядає сумною, депресивною, постійно має поганий настрій.
Шкільні оцінки дитини почали знижуватися.
Школа та шкільне життя не приносять дитині задоволення як раніше.
Дитина часто пропускає школу, просить «залишитися вдома».

Вітаємо всіх з Днем Соборності України! Це свято є символом єдності та прагнення до мирного майбутнього, об'єднання в боротьбі за свободу та незалежність. В День Соборності України, ми відзначаємо не лише історичну подію, а й силу нашого духу, незламну єдність та прагнення до свободи.
В умовах війни ми ще раз переконуємося, що наша соборність — це наша найбільша сила.
Ми стоїмо плечем до плеча заради майбутнього наших дітей, заради незалежної і процвітаючої України.
Нехай цей день нагадує нам, що тільки разом ми можемо подолати будь-які труднощі. Віримо у нашу перемогу, бо ми — єдині, сильні, незламні!

Українці непереможні, бо боронять свою святу землю! Сьогодні серця, від малого до великого, сповнені любові до України, віри у її Перемогу та вдячність її героям- захисникам та захисницям!
"Дорогий воїне, мій захиснику! На твоїх плечах лежить доля країни, майбутнє її громадян. Ми розуміємо, як Вам важко, тому прийміть від нас ці медові пряники, які ми з любов'ю робили. Дякуємо Вам, за те що ми можемо навчатися !"

Учні Ліснотарновицького ліцею у День святого Миколая та Дня збройних сил України провели благодійний ярмарок під гаслом «Миколай для ЗСУ».
До­по­ма­га­ти на­шим воїнам — це най­мен­ше, що ми мо­же­мо зро­би­ти для тих, хто щоденно наближає нашу перемогу та бо­реть­ся за на­ше мир­не сього­ден­ня і щас­ли­ве май­бут­нє у рід­ній кра­їні.
Учні ліцею пропонували домашню випічку, пампушки, напої та різноманітні смаколики.
Усі виручені кошти заклад передасть на потреби ЗСУ. #Дякуємо_ЗСУ #благодійнийярмарок

8 грудня 2024 о 14:56 | Івасик В. В. | немає коментарів

День Святого Миколая.
В ліцеї відбулося чарівне свято "По Україні з краю в край ходить святий Миколай". На сцені відбувалося ціле дійство, лунали пісні, веселі танці, діти розказували вірші та інсценізували сценку. Миколай роздав подарунки. Щиро дякуємо меценатам Василю Шемраю, Надвірнянська міська рада, Ліснотарновицький старостинський округ за солодкі подарунки для дітей.

6 грудня 2024 о 15:00 | Івасик В. В. | немає коментарів

Червона стрічка – символ підтримки інфікованих людей, протидії дискримінації і суспільної ізоляції людей, що живуть з ВІЛ/СНІДом. Учні та педагоги нашого ліцею теж долучилися до Всесвітньої акції боротьби зі СНІДом. Психолог та шкільна медсестра ліцею провели годину спілкування на тему: "Червону стрічку носять небайдужі", де учні дізналися про важливість відомостей щодо Віл/Сніду. Учні 8 класу переглянули відеоролики про СНІД ,а також активно взяли участь у вправі "Міфи та факти про СНІД" Разом будуємо світ без дискримінації та страху!!! #червонастрічка #ВІЛ #СНІД

2 грудня 2024 о 19:01 | Івасик В. В. | немає коментарів

25 листопада в Ліснотарновицькому ліцеї розпочалася Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».
Заходи розпочалися з інформаційних перерв під назвою «Світ без насильства: 16 днів змін», під час яких оголосили основні дати акції та пояснили їхню мету.Парламент ліцею взяв участь в акції «Синя стрічка», учні ліцею створювали відеоролики для соціальної реклами «Ми проти насильства», з учнями 4 класу психологиня ліцею Галя Мазур провела психологічну годину «Стоп - булінг», створено антибулінговий віночок «Я ніколи не буду…», учні 8 класу переглядали фільм «Станція призначення життя» та пройшли опитування «Торгівля людьми» до Міжнародного дня боротьби скасування рабства. АКЦІЯ ТРИВАЄ… #16днівпротинасильств #СтопНасильствуЗараз #синястрічка #СтопБулінг

25 листопада 2024 о 19:02 | Івасик В. В. | немає коментарів

Сьогодні до нашого ліцею завітали гості – почесний консул Угорщини у Івано-Франківську та Івано-Франківській області , співзасновник Благодійного Фонду «Чисті серцем» – Вишиванюк Василь Михайлович та директор фонду – Рабарська Ірина Михайлівна.
Адміністрація ліцею, усі педагоги та учні щиро вдячні БФ «Чисті серцем» за надану допомогу в покращенні матеріально-технічної бази ліцею!
В рамках благодійної допомоги ліцей отримав у подарунок 10 ноутбуків HP 240-G10.
Дякуємо БФ «Чисті серцем» за силу, незламність та щоденну працю!Щиро бажаємо, щоб те добро, яке Ви несете людям - поверталося сторицею!

22 листопада 2024 о 08:45 | Івасик В. В. | немає коментарів

У четверту суботу листопада в Україні є Днем вшанування пам’яті жертв Голодоморів 1932-1933 років, а також масових штучних голодів 1921-1923 і 1946-1947 років. У лiцею вiдбувся захiд до Дня пам’ятi жертв голодомору, який пiдготувала Романюк Марія Іванівна та учні 10 класу.
Долучіться в цей день о 16:00 до Загальнонаціональної хвилини мовчання. Згадайте про мільйони людських життів, які Україна втратила внаслідок Голодомору і масових штучних голодів.
Пам’ятаємо злочини геноциду та його жертв. Пам’ятаймо свою історію, бо хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього!

21 листопада 2024 о 08:41 | Івасик В. В. | немає коментарів

13 листопада все людство відзначало Всесвітній день доброти. Учні другого класу разом із практичним психологом Галя Мазур долучилися до такого гарного дня та допомогли Кактусу розцвісти. Творити добро зовсім не важко, але в результаті люди наповнюються добротою один до одного.

13 листопада 2024 о 13:50 | Івасик В. В. | немає коментарів